500Вт 12В

Гібридний інвертор AXIOMA Energy AXEN.IS-800 (MPPT контролер+стабілізатор)
- Немає в наявності
- Код: 434
5 120 ₴
0 (800) 33-72-79
Безкоштовно з усіх телефонівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Конкретніше про AXIOMA Energy AXEN.IS-800
Інвертор з вбудованим MPPT контролером заряду з можливістю підключення 300 Вт сонячних батарей. Вбудований стабілізатор напруги. Розумна система пріоритетів роботи (сонячні батареї \ мережу).
Зверніть увагу! Рекомендована ємність акумулятора - не менше 200 Ач 12 В.
В комплекті:
- Інвертор AXIOMA Energy AXEN.IS-800
- Упаковка
- Інструкція
- Заводська гарантія 24 місяці (від продавця на вимогу)
Основні характеристики:
- Потужність: 500 Вт (650 Вт 30 секунд, 750 Вт 3 секунди)
- Напруга акумулятора: 12 В
- Вбудований стабілізатор напруги
- Вибір режиму роботи (пріоритету)
- Параметри при роботі від мережі: вхідна напруга 140 ... 275 В, вихідна напруга стабілізовано 195 ... 240 В, що входить частота 45 ... 55 Гц (перехід на інвертор при перевищенні діапазону), зарядний 10 А, захист від короткого замикання
- Параметри сонячного MPPT контролера: струм заряду 20 А, напруга сонячних батарей 13 ... 50 В, потужність підключаються сонячних батарей 300 Вт
- Вихідні параметри інвертора: напруга 220 В + \ - 3%, частота 50 Гц (+ \ - 0.3 Гц), ККД не менше 80%, захист від короткого замикання
- Температура експлуатації: 0 ... + 40 градусів
- Шум: 50 дБ
- Розміри: 146 х 340 х 260 мм
- Вага: 6 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Axioma |
| Країна виробник | Китай |
| Допустима пікова потужність | 750 Вт |
| ККД, не менше | 80 % |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга акумулятору | 12 |
| Вихідна напруга | 220 |
| Тип монтажу | На підлогу |
| Вихідна потужність | 500 |
| Технічні характеристики | |
| Тип інвертору | Тільки автономна робота |
| Вмонтований сонячний контролер | MPPT20A |
| Номінальна потужність сонячних батарей Вт | 300 |
| Можливість роботи без акумулятора | Ні |
| Регулювання напруги і струму заряду АКБ | Ні |
| Підмішування електроенергії | Ні |
| Паралельна робота декількох інверторів | Ні |
| Налаштування пріоритетів джерел електроенергії | Так |
| Кількість трекерів | 1 |
| Вбудований стабілізатор напруги | Так |
- Ціна: 5 120 ₴

