Кошик
304 відгуків

Увага: тимчасово відправка товарів потягом 5-7 робочих днів!!! Дякуємо за розуміння.

0 (800) 33-72-79

Радіоприймачі

Феномен радіохвилі

     Друге століття минає відколи Нікола Тесла запатентував перший радіопередавач. Нині ми живемо у світі абсолютно нових інформаційних і розважальних технологій, а ось пристрої Тесли, Маркони і Попова продовжують цікавити досить масового покупця.

У чому ж феномен радіо?

    Причин декілька. Головна, напевно, в тому, що у всьому світі досить стійкими залишаються позиції радіоаматорства, міцний фундамент якому закладений в минулому столітті. У 1961 році, наприклад, тільки в Україні 24 000 аматорів об'єдналися в 200 радіоклубів, діяло понад 2,5 тис. аматорських радіостанцій. Свою "особливу думку" висловило "кухонне" радіо в СРСР у період "холодної війни" в 1970-80 роках. Не дивно, що для багатьох людей приймач став кращим другом на все життя.

     Ще однією причиною популярності радіоприймачів є те, що досить великі території сьогодні не покриті Інтернетом і навіть телемовленням. А ось радіохвиля доступна майже скрізь. Та й технології радіовиробництва зробили помітний крок вперед. Це і сумісність з МР-3, це і високочутливість, і цифрова обробка, і т. д.
 

     Так вже влаштована людина, що йому, окрім харчування, потрібні інформація, музика, зв'язок зі світом. Спасибі тобі, радіо, за це.

 Вам потрібний радіоприймач?

 Звертайтеся!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner