Кошик
80 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
0800337279

Sony

  Транснаціональна корпорація Sony Corporation

     Заснована компанія в 1946 році в Японії. Нині входить в холдинг Sony Group. Виробляє побутові та професійні електронні пристрої, володіє компанією звукозапису і кіностудіями.
    Назва походить від стародавнього слова, на латині означає «звук». Не випадково славу компанії приніс її перший радіоприймач, випущений на початку 1950-их. У 1983 році компанія проклала дорогу на ринок першим компакт-дискам, а потім міні-діскменам. У 1990 році кожен другий товар компанії Sony став новинкою світового ринку електроніки. З 1994 року японський ринок підкорюють ігрові консолі під брендом SonyStation, а потім весь світ захоплюється SonyPlayStation.
    Давно і міцно компанія лідирує на ринку радіотоварів. Її приймачі сьогодні популярні у всіх країнах на всіх континентах. Приймачами Sony цікавляться як любителі, так і професіонали. Є серед них дорогі (спеціалізовані), і доступні масовому попиту.
  Наш магазин представляє два напрямки приймачів Sony. В одній групі - високочутливі і високотехнологічні, в іншій - популярні серед більш широкого кола радіоаматорів.
  Ми надаємо гарантію, товарний чек і можливість швидкої покупки за принципом роботи магазину швидкого продажу.