Кошик
304 відгуків

Увага: тимчасово відправка товарів потягом 5-7 робочих днів!!! Дякуємо за розуміння.

0 (800) 33-72-79

Радіоприймачі TECSUN

Компанія TECSUN

  Виробничі об'єкти Tecsun знаходяться в Китаї (головний офіс - в провінції  DONGGUAN). Починаючи з 1994 року, компанія освоїла випуск практично усіх типів AM/FM радіоприймачів. Серед них: з подвійним перетворенням, синтезовані, короткохвильові, цифрові, всехвилеві, з плеєром, із записом ефіру, PLL і т. д.
  Особливістю компанії є робота за ліцензією німецької корпорації Грюндиг. Продукція Tecsun популярна не лише серед радіоаматорів Тайваню і Китаю, але і широко відома у світі. Когось притягають високочутливі моделі, комусь треба радіо для кухні, комусь для туризму по країнах світу або походів в екстремальних умовах.
  Компанія Tecsun стала приймати в розробку нові спеціальні проекти деяких відомих у світі брендів. Також розвивається сфера надання професійних послуг для радіобізнесу.
    Нашому магазину імпонує спрямованість цієї компанії на конструювання виробів, що мають попит на ринку. Маючи достатній досвід реалізації приймачів Tecsun, ми до кожного з них додаємо не лише товарний чек, але і гарантійний талон. Про якість цих приймачів свідчать і відгуки наших покупців. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner