Кошик
308 відгуків

У зв'язку з великим навантаженням деякі товари можуть відправлятися з затримкою кілька днів!

0 (800) 33-72-79

Радіоприймачі Sony

  Sony давно визнана флагманом у сфері виробництва радіоприймачів. Японські радіотехнології під брендом Sony почали підкорювати світ з 1950 року, коли фірма випустила приймач TR-63.
  Нині корпорація виробляє багато іншої техніки, але її радіоприймачі продовжують користуватися авторитетом і попитом. Деякі моделі, як правило дорогі, до сих пір виробляються в Японії. Це, наприклад, приймач ICF-SW7600GR. Він призначений для моряків, мандрівників або просто для «гурманів» радіо. Багато продукції за технологією Sony випускається в інших країнах світу. Це бюджетні за ціною, але досить цікаві версії для широких радіоаматорських кіл. Серед них можна відзначити таку модель, як ICF-SW11.
  Наш магазин може рекомендувати кілька приймачів цієї знаменитої компанії. ICF-SW7600GR - це всеволновая, високочутливі радіо цифрового типу. Воно оснащене високоточної налаштуванням, в тому числі ручної. Стосується практично на всіх континентах.
   Для початківців радіоаматорів можемо запропонувати досить солідний аналоговий приймач з налаштуванням ICF-SW11. Працює на 12 діапазонах. До нього додається короткохвильового довідник.
   Всі приймачі у нас продаються з товарним чеком і гарантійним талоном.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner