Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Конкретніше про EverExceed AM 12-15
Підійде для різних цілей - живлення електромобілів, привід електродвигунів, телекомунікації. Гарантія 1 рік.
Комплектація:
- Акумулятор EverExceed AM 12-15
- Гарантійний талон
- Коротка інструкція
- Картонна упаковка
Особливості:
- Витримує 300 циклів при 100% глибині
- При буферном використанні - 5 ... 8 років
- Тільки чиста сировина без використання матеріалів вторинної переробки
- Корпус ABS
- Збільшено струм заряду і розряду 3 А
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EverExceed |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 15 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Напрацювання | 300 циклів заряду |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Струм заряду | 3 А |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 151 мм |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Вага | 4.25 кг |
- Ціна: 1 200 ₴


