Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
5Ач 12В акумулятор EverExceed AM 12-5
Герметичний акумулятор на 5Ач 12В з гарантією 1 рік. Не потребує обслуговування. Виконаний з ударостійкого і термостійкого ABS пластику.
В комплекті:
- АКБ EverExceed AM 12-5
- Гарантійний талон
- Експлуатаційна інструкція
- Картонна упаковка
Особливості:
- 5 ... 8 років служби в буферному режимі
- Використовуються тільки чисті матеріали
- Рекомбінація газів всередині 99,9%
- Широкий діапазон температури експлуатації -40 ... + 60 градусів
- 300 циклів при глибині розряду 100%
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EverExceed |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Напрацювання | 300 циклів заряду |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Струм заряду | 1 А |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Висота | 107 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Вага | 1.83 кг |
- Ціна: 600 ₴


