Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Британський аккумулятор EverExceed AM 12-7.2
Підійде для UPS (ДБЖ), систем охорони, електромобілів і подібного. Гарантійний талон з кожним акумулятором 1 рік!
В комплекті:
- АКБ EverExceed AM 12-7.2
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка (транспортувальна)
Особливості:
- Пластини з новим металом (розміщений алюміній)
- Буфер 5 ... 8 років
- 300 циклів (при глибині 100%)
- Термостійкий і ударостійкий пластик ABS
- Саморозряд 3% (в місяць)
- Тільки чисті первинні матеріали з високою чистотою
При запиті сертифікат.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EverExceed |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 7.2 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Напрацювання | 300 циклів заряду |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Струм заряду | 1.44 А |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 151 мм |
| Висота | 98 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Вага | 2.35 кг |
- Ціна: 800 ₴



