Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Збільшена ємність у стандартному розмірі EverExceed AM 12-7.2hr
hr - означає, що в стандартних розмірах акумулятора 7 Ач вміщено збільшена ємність 7.2 Ач.
В комплекті:
- Акумулятор EverExceed AM 12-7.2hr
- Талон гарантійний
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
Особливості:
- Гарантія 1 рік
- 300 циклів (глибина розряду 100%)
- 5 ... 8 років в буферному режимі
- Удосконалена технологія AGM з новою формулою пластин (розміщений алюміній)
- Використовується тільки первинна сировина з чистотою 99,9999%
При необхідності додатково поставляється сертифікат.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Напруга | 12 В |
| Виробник | EverExceed |
| Напрацювання | 300 циклів заряду |
| Ємність акумулятору | 7.2 А. г |
| Тип акумулятора | AGM |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Країна виробник | Гонконг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Струм заряду | 1.44 А |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 98 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Довжина | 151 мм |
- Ціна: 1 000 ₴




