Кошик
305 відгуків

Увага: тимчасово відправка товарів потягом 5-7 робочих днів!!! Дякуємо за розуміння.

0 (800) 33-72-79

EverExceed Deep Cycle Hybrid Gel Range VRLA

 Британські акумулятори Deep Cycle Hybrid Gel Range

    Серія гелевих акумуляторів Deep Cycle Hybrid Gel Range VRLA від Британської компанії EverExceed вигідно відрізняється від конкурентів наданням гарантії на 2 роки, кількістю циклів 650 при глибині розряду 100% (в конкурентів 250 ... 300 циклів), розрахунковим терміном експлуатації в буферному режимі до 12 років.

   Технічно гелеві акумулятори Deep Cycle Hybrid Gel Range VRLA мають більш товсті звичного пластини 3.4 мм, а чим більше товщина пластин тим довший термін життя акумулятора. Використовуються тільки дуже чисті активні матеріали - не допускається використання вторинної сировини. Також важливою особливістю є додавання до вже звичного складу пластин Pb-Ca-Sn алюмінію Pb-Ca-Sn-Al.

   З кожним акумулятором поставляється гарантійний талон і обов'язково інструкція з експлуатації, в якій можна знайти найважливіші рекомендації по експлуатації акумулятора конкретної серії в уникненні неправильної експлуатації і як наслідок передчасного виходу з ладу акумулятора. (Наприклад вказано максимальне напруження зарядки і струм - при дотриманні таких параметрів термін експлуатації можна продовжити значно)

Графік залежності кількість циклів від глибини розряду Серія гелевих акумуляторів Deep Cycle Hybrid Gel Range VRLA

Таблица зависимости количество циклов от глубины разряда Серия гелевых аккумуляторов Deep Cycle Hybrid Gel Range VRLA

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner